بازار CNC

نحوه خرید دسگاه در بازار CNC

وبلاگ

۲۹ مرداد ۱۴۰۰ 154 بازدید
بازار CNC

نحوه خرید دسگاه در بازار CNC

هدف ما صحولت خرید دستگاهای CNC نو و یا دسته دوم  در آلمان یا اروپا با قیمت مناسب برای صنعتگران خوب این سرزمین است. توجه کنید که دستگاها در حال حاظر صرفا در آلمان یا اروپا برای شما خریداری و معمولا روی وسیله نقلیه شما به شما ارائه داده میشوند.

  1. برای شروع روال خرید دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. با استفاده از پشتیبانی قبل از خرید اطلاعت خود را در مورد دستگاه مورد نظر کامل کنید و از وضعیت دستگاه اطمینان پیدا کنید.
  2. بعد از اطمینان در مورد خرید دستگاه مورد نظر درخواست ارسال فاکتور نمایید.
  3. بعد از دریافت فاکتور مبلغ فاکتور را پرداخت نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در باره نوحه پرداخت میتوانید اطلاعات لازم را از پشتی بانی قبل از خرید دریافت نمایید. توجه داشته باشید که بازار CNC دستگاه مورد نظر را برای شما خریداری مینماید. در صورتی که دستگاه انتخاب شده موجودی خود را به هر دلیلی از دست بدهد، مبلغ پرداخت شده برگردانده میشود. توجه کنید که هزینه برگرداندن مبلغ به عهده خریدار یا به عبارت دیگر درخواست کننده میباشد.
  4. بعد از پرداخت مبلع فاکتور با تیم پشتیبانی زمانی برای بارگیری دستگاه هماهنگ کنید. توجه داشته باشید که قبل از خرید دستگاه از تیم پشتی بانی قبل از خرید در مورد زمان بارگیری دستگاه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.
  5. مدارک لازم گمرک برای خروج دستگاه از آلمان و اتحادیه اروپا به عهده خریدار میباشد. اگر در این زمینه نیاز به اطلاعات دارید به پشتی بانی مراجعه نمایید.
  6. بعد از خروج دستگاه از آلمان و اتحادیه اروپا یک کپی از مدرک خروج دستگاه برای بازار CNC ارسال نمایید.

موفق باشید

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.